Vīrusa afēras atrisinājums

Vīrusa afēras atrisinājums

Bildē fragments no Nirenbergas 1.0

Ārstus, epidemiologus, infektologus u.c. speciālistus vairs nevar piespiest klusēt, viņi visi stāsta patiesību kā to redz. Patiesību runājošo ārstu viedoklis ir nospiedošā pārsvarā un pārējiem nekas cits neatliek kā pievienoties. Ja pat kāds runā pretēji, viņa balsij nav nekādas nozīmes.

Tiek saukti pie atbildības vīrus afēras ieviesēji gan Latvijā, gan pasaulē.

Veidojas spēcīga starptautiska alianse starp visām pasaules valstīm, kuru veido viedi un gaiši cilvēki. Alianse spēj efektīvi koordinēt cilvēku rīcību, lai jebkādi absurdu noteikumu izpilde kļūtu apgrūtināta un neiespējama. Aliansē darbojas pasaules top speciālisti. Veiksmīgā alianse kļūst par sadarbības platformu nākotnes pasaules sadarbības organizācijām – veselībā, drošībā, cilvēktiesībās u.c. jomās.

Tiek arestēti vīrusa afēras pasūtītāji un visi organizatori un līdzdalībnieki vairs nesaņem naudu par atsevišķu uzdevumu izpildi panikas sēšanā un Covid paverdzināšanas plāna ieviešanā. Tādējādi plāns paliek tikai tukš plāns. Visas laboratorijas, kur tiek šobrīd atrodas bīstami vīrusi tiek slēgtas, bet visi bīstamie materiāli tiek iznīcināti. Cilvēce vienojās, ka jaunas bīstamo vīrusu laboratorijas netiek atvērtas un šī vienošanās tiek precīzi izpildīta.

Vainīgo personu aktīvi tiek konfiscēti un  tiek godīgi sadalīti Covid afēras cietušajiem tādā veidā, lai katrs dabūtu maksimālo labumu.

Visi vīrusa afēras ieviesēji dažādās jomās (PCR tests, epidemioloģija, valdības, mediji, cenzūra, sociālie tīkli u.c.), kuri to darījuši, saņemot materiālu labumu, tiek tiesāti kā noziedznieki pret cilvēci. Tie, kuri nav saņēmuši materiālu labumu, bet pakļāvušies, zinot, ka rīkojas nepareizi saprot, apzinās un nožēlo savu kļūdu. Naivie ir pārsteigti, bet ātri spēj mainīt viedokli.

Atklājas patiesā Covid izcelsme un tā tiek pierādīta un visi pasaules mediji par to ziņo un atzīst par patiesību tikai īsto patiesību.
Pats vīruss izzūd un nevienu vairs neinficē. Inficētos spēj izārstēt visiem viegli pieejamas zāles, kurām nav nevēlamu blakusefektu.

Viss sākas ar Tevi, kas lasa šīs rindas –
– raksti savu priekšlikumu komentāros zemāk, vai sūti uz e-pastu: LatvijasBrivibasAlianse@protonmail.com,
– uzfilmē savas idejas prezentāciju un publicē sociālajos tīklos ar tēmturi #ceļamBrivvalsti
Хотите знать сколько стоит лестница на второй этаж ? Детальнее тут.

No Comments

Post a Comment